Ритуальні пам'ятники з граніту

Інструкція щодо замовлення пам'ятника

Вибір моделі

Ви переглядаєте каталог, та вибираєте моделі пам'ятників або окремі елементи, які Вам сподобалися. Виписуєте з якого вони розділу і під яким номером.

Консультація

Ви телефонуєте нам, або лишаєте заявку через електронну пошту. Якщо у Вас є своє креслення, ескіз або фотографія потрібного пам'ятника, то приє'днуєте їх до заявки.

Прорахунок

За Вашими побажаннями ми прораховуємо роботу. Після затвердження з Вами моделі пам'ятника та його вартості, здійснюєте проплату зручним для Вас способом.

Виготовлення

Це найважливіший етап. На цьому етапі Ми професійно і відповідально виконуємо Ваше замовлення в зазначені терміни, робимо ретуш фото та наносимо її на камінь.

Здача замовлення

Якщо потрібно ми доставляємо і виробляємо монтаж ритуального пам'ятника. Ви приймаєте нашу роботу і робите остаточний розрахунок.

Виготовлення пам'ятників з граніту - Граніт СВ

    Наша майстерня Граніт СВ ззаймається виготовленням ритуальних пам'ятників з граніту з 1992 року. Маємо власне виробництво з обробки каменю в Житомирській області.

1 2

    Також, крім виготовлення стандартних пам'ятників з граніту, виконуємо індивідуальну підгонку гранітних виробів за ескізами та кресленнями замовника, наші різьбярі по каменю професійно зроблять художньо-декоративне оформлення та фігурну різку пам'ятника або будь-якого гранітного комплексу.
    Виготовляємо наступні меморіально-ритуальні вироби з природного каменю:

  • надгробні пам'ятники з граніту та габро будь-якої складності і конфігурації
  • елітні гранітні пам'ятники
  • ексклюзивні надгробні пам'ятники з граніту і габро
  • меморіальні гранітні комплекси
  • гранітні хрести
  • гранітні цоколя
  • надгробні плити
  • надгробні пам'ятники особливо великих розмірів

    У колективі є професійні художники по каменю які займаються портретами і художнім оформленням пам'ятників.

    Терміни виготовлення типових пам'ятників з граніту і ритуальних меморіальних комплексів - 10-30 днів.

    В наявності завжди є достатня кількість заготовок під різні цікаві замовнику форми, також Ви можете купити або замовити пам'ятник з граніту по одному з телефонів з наших контактів або електронній пошті. Вартість пам'ятника визначається виходячи з розміру, обраного матеріалу і складності майбутнього надмогильного пам'ятника і в кожному не типовому випадку розраховується персонально.

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Київ, Житомир, Запоріжжя, Одеса, Івано-Франківськ, Тернопіль, Черкасси, Миколаїв, Полтава, Ужгород, Харьків, Львів, Чернігів, Чернівці ...

Наші Послуги

Розробка 3D моделей пам'ятників

Виготовлення за індивідуальним проектом

Реконструкція пам'ятників та надгробок

Послуга "Пам'ятник під ключ"

Монтаж пам'ятників та гранітних комплексів

Координати

 

Житомирска обл., Черняхівский р-н., Головино, 12325

 

+38 (068) 441-71-43

 

+38 (063) 295-11-57

 

  granit-sv@ukr.net