При замовленні будь-якого пам'ятника, людину найбільше хвилюватиме питання - наскільки точно художник-ретушер зможе передати портрет близької Вам людини. А способи, якими буде досягнуто результат - це зовсім інше питання.
    Таким чином, найідеальніший камінь для гравіювання це чорний граніт, точна наукова його назва - габро. Структура габро однорідна, дрібнозерниста, в необробленому стані колір - світло-сірий, при поліровці досягається насичений чорно-сірий колір. Зверніть увагу, що його полірування здійснюється не шляхом лакування, як деякі помиляються, а спеціальним алмазним інструментами. Це специфічна властивість граніту-габро «перетворюватися» з темно-сірого кольору в чорний, що і дає можливість художникам-ретушерам виконувати будь-які картини або написи на камені.

   Наше підприємство займається виготовлення та продажем пам'ятники з граніту оптом і в роздріб вже більше 20 років. Робота підприємства побудована на постійному контролі якості на кожному етапі виробництва.

    Ви можете оформити замовлення як на стандартні вироби, так і на пам'ятники з різьбленими деталями будь-якого формату. Прорахунок вартості проходить в індивідуальному порядку в залежності від складності, габаритів деталей і їх загальної кількості. Зв'язавшись з нами за вказаними в «Контактах» телефонами або написавши через месенджер, ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, дізнатися терміни і ціну доставки продукції яка Вас цікавить. У каталозі можна ознайомитися з прикладами робіт наших майстрів, в деталях переглянути дизайни, взяти на замітку інформацію з оформлення місць поховань

    Короткий, але змістовний напис на пам'ятнику, називається епітафією. Це пам'ятний напис, в якій виражаються думки про померлу людину. Вперше вони з'явилися в Стародавній Греції, але спочатку невеликі віршовані твори вимовлялися над могилами полеглих воїнів, а трохи пізніше красиві слова стали увічнювати в камені на надгробках знатних і заможних людей. З Греції традиція виписувати епітафії на пам'ятках поширилася по всьому світу і збереглася донині.

Католог епітафій:

1. Пам'ятаємо, любимо сумуємо ...

2. З життя пішов миттєво, а біль залишився назавжди.

3. Вічна (світла) пам'ять про тебе назавжди залишиться в наших серцях.

4. Не висловити горе, що не виплакати сліз,
Ти щастя і радість з дому відніс.

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Київ, Житомир, Запоріжжя, Одеса, Івано-Франківськ, Тернопіль, Черкасси, Миколаїв, Полтава, Ужгород, Харьків, Львів, Чернігів, Чернівці ...

Наші Послуги

Розробка 3D моделей пам'ятників

Виготовлення за індивідуальним проектом

Реконструкція пам'ятників та надгробок

Послуга "Пам'ятник під ключ"

Монтаж пам'ятників та гранітних комплексів

Координати

 

Житомирска обл., Черняхівский р-н., Головино, 12325

 

+38 (068) 441-71-43

 

+38 (063) 295-11-57

 

  granit-sv@ukr.net